Nereye Gitmek İstersiniz?

Hangi ülke için hangi evraklar gerekiyor. Gitmek istediğiniz ülkeyi seçin, evrak listesine göz atın

venusturizm.com olarak her bütçeye uygun uçak bileti, otel rezervasyonları ve yurtdışı vizelerinin takip işlemleriyle hizmetinizdeyiz. Vize başvuruları her ülkeye göre farklılık gösteren birçok detayı bünyesinde bulunduran bir süreçtir. Bu nedenle bilgili, hızlı, yeterli donanıma sahip ve deneyimli kadrosu ile sizlere profesyonel vize danışmanlık hizmeti vermek üzere kafanızı karıştırmadan dilediğiniz her zaman yanınızda olacaktır. Vize başvuru merkezlerinin olduğu İstanbul ve Bursa ofislerimiz sayesinde tüm vize takip işlemlerinizi alanında uzmanlaşmış, güler yüzlü kadromuzla ve mümkün olan en kısa sürede sonuçlandırmayı hedeflemekteyiz.

Venüs Turizm İle Rotanızı Belirleyin

Neden VenüsTurizm?

Neden Bizi Seçmelisiniz
  • Zaman kaybına yol açan birçok formaliteden sizleri kurtararak vize işlemlerinizi en kısa zamanda sonuçlandırmayı amaçlıyoruz.

  • Sizden istenen evrakları hazırlamanızda eksiksiz ve en güvenilir şekilde danışmanlık yapıyoruz.

  • Sürekli güncelenen sistemimizle en doğru bilgi ile işlem yapıyoruz.

  • Vize adına ihtiyacınız olan bütün bilgiler tek bir sitede.

İletişim

Bize aşağıdaki adresten mail atabilir, mesajınızı bırakabilir, arayabilir ya da ofisimizi ziyaret edebilirsiniz

venusturizm.com ; Hasaydın Turizm bünyesinde hizmet veren tüm dünya yurtdışı vizeleri, uçak biletleri ve otel rezervasyonları için hazırlanmış özel bir web sitesidir. Şirketimiz A Grubu Belge Numarası 10492 TÜRSAB seyahat acentesidir. Satış ofisimiz merkez olarak Bursa’dadır.

Sizlere daha iyi ve hızlı bir şekilde hizmet verebilmek için hazırlanan web sitemizde vize işlemleri, uçak biletleri ve otel rezervasyonları hakkında her türlü bilgiyi bulabilir ve bu konular hakkında bütün ihtiyaçlarınız için bize ulaşabilirsiniz.

Lizbon Web Tasarım